Lokalizacja, która nie ma sobie równych

Wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, znajduje się w odległości spaceru. Południk 17 to osiedle z zagospodarowaną okolicą, pełną sklepów, szkół, przychodni i aptek oraz różnorodnych usług.

W okolicy znajdziesz dwa duże parki – Kleciński oraz Południowy, wyposażone w place zabaw, miejsce przystosowane do gry w bule, urokliwe mostki i alejki oraz ścieżki rowerowe. W parku Klecińskim znajdziesz również amfiteatr, wybieg dla psów, plenerową siłownię czy ścieżkę do biegania.

Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia,
administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice.
Graniczy z osiedlami Klecina, Ołtaszyn i Wojszyce.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Alei Karkonoskiej
dojazd do centrum miasta czy wyjazd poza granice
Wrocławia jest bardzo prosty – niezależnie
czy wybierzesz samochód, komunikację miejską czy rower.

15-minutowe miasto w praktyce

W zasięgu spaceru masz wszystko, czego potrzebujesz – sklepy, szkoły, apteki, usługi, a samochodem w przeciągu 20 minut dojedziesz do centrum lub na autostradę.

Zielona okolica

W pobliżu masz dwa duże parki – Kleciński oraz Południowy, a nieco dalej Krzycki, Grabiszyński i Oporowski, pełne zieleni i małej architektury.

Zapewniona komunikacja

Na osiedle dojedziesz tramwajem (5 minut spacerem na przystanek) lub autobusem (6 minut spacerem od domu), niemal z każdego miejsca w mieście.

Przez teren osiedla oraz jeden z budynków przebiega wyjątkowy Południk 17 – przez wielu nazywany szczęśliwym. Mamy nadzieję, że takim stanie się również dla Ciebie!

W obrębie osiedla zaplanowaliśmy place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, strefy wypoczynku z ławeczkami oraz przemyślane zaaranżowane strefy bogate w zieleń.

Będzie też miejsce, gdzie można spotkać sąsiadów, relaksować się i spędzać czas na swój własny sposób – chillout room. To idealne miejsce do organizowania spotkań bez konieczności wychodzenia z budynku.

20 minut do rynku, 15 minut aby wyjechać z miasta – lokalizacja osiedla Południk 17 jest doskonale skomunikowana z każdym Twoim planem – niezależnie od pogody!