Twoje wymarzone mieszkanie

Ergonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich – właśnie tak mieszka się na Południku. Twoje wymarzone M możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając spośród przestronnych układów 2 – 5-pokojowych lokali.

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Każde mieszkanie ma taras, balkon lub loggię. Dodatkowo, możesz wykupić komórkę lokatorską i miejsce postojowe naziemne lub w podziemnym garażu.

Wszystko dla Twojego komfortu.

Dodatkowa przestrzeń

Każde mieszkanie ma balkon, taras lub loggię, dzięki czemu można odpocząć na świeżym powietrzu w zaciszu własnego domu.

Ustawne pomieszczenia

Dzięki przemyślanym projektom istnieje możliwość wydzielenia osobnych pokoi, kuchni czy dodatkowej toalety w większości mieszkań.

Systemy smart home

Każde mieszkanie wyposażone jest w czujnik zalania oraz zdalne sterowanie oświetleniem, a większe powierzchnie mają także sterowanie temperaturą oraz czujnik dymu.

Wszędzie blisko

Osiedle Południk 17 znajduje się w pełni zagospodarowanej okolicy, pełnej sklepów, usług, placówek edukacyjnych dla każdego dziecka.

Doskonała komunikacja

Pobliski przystanek tramwajowy i autobusowy zapewnia dojazd w niemal każde miejsce w mieście, a bliskość Alei Karkonoskiej gwarantuje szybki dojazd do i z centrum.

Zielona okolica

W pobliżu znajdują się dwa duże parki – Południowy oraz Kleciński, a cały teren osiedla zazieleniony będzie bogatą i różnorodną zielenią, sprzyjającą odpoczynkowi.

Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2026 roku. Mieszkanie możesz nabyć w okazyjnym harmonogramie 20/80, dzięki któremu zyskujesz czas na załatwienie formalności.

Wielu uważa, że wrocławskie Krzyki to najbardziej zielona część miasta. Korzystaj z tego! Zaledwie 850 metrów dzieli Cię od Parku Klecińskiego, w którym znajdziesz plac zabaw, siłownię plenerową, czy wybieg dla psów. Jeszcze bliżej masz na Tor Wyścigów Konnych Partynice – który poza dniami wyścigowymi jest chętnie wybierany przez biegaczy i spacerowiczów, a w letnie wieczory żyje lokalnym beach barem.

Mieszkając u granic osiedla Klecina, korzystasz ze wszystkich udogodnień, które już tam funkcjonują. W pobliżu nie brakuje więc sklepów, usług, gastronomii, punktów medycznych, kultury i rozrywki. Popołudnia ze znajomymi możesz również spędzić w osiedlowym chillout roomie.